O mnie

o mnieWitaj na stronie MojePrzemiany.pl

Z tej strony „Raphael” Rafał Kucik. Cieszę się bardzo, że jesteś gościem na tej stronie.

Ten blog jest efektem zmian, które dokonałem w swoim życiu. Dlatego też nosi tytuł: Moje Przemiany.

Wszystko zaczęło się wtedy, gdy tkwiłem po uszy w uzależnieniu od hazardu. Właśnie wtedy zacząłem swoją edukację i rozpocząłem żmudny proces zmian. Nie było łatwo, gdyż w wielu sytuacjach moje stare nawyki i przyzwyczajenia brały górę.

Odpowiednia literatura i ćwiczenia pomogły mi jednak dokonać zmiany – dziś jestem osobą, która nie uprawia hazardu, wychodzi z długów i dzielę się tym z innymi. Odkryłem także kilka zasad związanych z mądrym zarządzaniem finansami – gdybym znał je wcześniej, pewnie inaczej wyglądałaby moja historia.

Na blogu znajdziesz kilka kategorii wpisów:

  • Moje Przemyślenia – dzielę się swoimi refleksjami na tematy związane z różnymi aspektami życia;
  • Inspiracje – mają być zachętą do pobudzenia myślenia;
  • Live – moje nagrania mające przekazać jakąś cenną myśl;
  • Historie – historie z życia wzięte (jakoś brakło mi weny).

Moja misja

Chcę pomóc innym osiągnąć wolność z obszarze finansów, pokazać, że zmiana jest możliwa. Bazując na moich błędach nie wpadniesz w poważne problemy, a odkrywając to, co mi pomogło możesz też rozwiązać swoje troski. To Ty zdecydujesz, czy to będzie „do Ciebie gadać”. W ten sposób spłacam dług wdzięczności i ufam, że Ty z tego korzystając podzielisz się tym dalej.

Ograniczenie odpowiedzialności

To, co znajdziesz na tej stronie zadziałało dla mnie. Prawdopodobnie zadziała też dla Ciebie, jednakże nie jestem w stanie dać Ci takiej gwarancji. Pamiętaj, że wszystko co czynisz, zależy od Twojego osądu – zastanów się kilka razy zanim zaczniesz działać.

Ja ze swej strony dokładam wszelkich starań, aby to co przekazuję, było dla Ciebie bezpieczne i skuteczne. Nie biorę jednak odpowiedzialności za skutki Twoich działań.

Pobierz